reede, 18. november 2011

Inglistel hingedekuulHall ja pikk sügis on muutnud inimesed tubaseks. Kes käib tööl, kes toimetab kodus. Vahepeal tuleb siiski tahtmine teisi külainimesi näha ja koos nendega midagi ette võtta. Mardilaupäeval täitus 5.aastat Ingliste pensionäride klubi tegevuse algusest. Selle tähtsa päeva puhul kaeti senisest pidulikum laud, meenutati ühiseid ettevõtmisi ja kadunud kaaslasi. Külaliseks oli palutud Helju Tendal Kassarist, kes luges omaloodud luuletusi.


11.novembril pidas Ingliste lasteaed isadepäevapidu. Lapsed andsid külla tulnud isadele väikese kontserdi. Peo lõpus söödi kringlit ja joodi morssi.


15.novembri õhtuks kutsusid piirkonna s.o Ingliste, Lau , Pae ja Saidapere külavanemad rahva klubisse kokku , et üheskoos arutada sügis-talvist seltsitegevust. Kohale tuli 25 huvilist. Ühise kohvilaua taga tekkinud arutelus pakuti välja huvitavaid ideid ja mõtteid, mida peatselt teoks teha. Järgmine kokkusamine toimub neljapäeval, 24.11 kell 18.30 mõisa aidas. Uued tulijad on oodatud!Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar